![image](https://bomovu.org/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBEQT09IiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--10ce7f81d7c4d1d21a9d6547adb64587978654c1/a.png)
Bu çalışmanın hedefi sivil toplum kuruluşlarını, özellikle kız çocuklarıyla yaptıkları etkinliklerde hareket ve oyunları daha etkili kullanmak konusunda güçlendirmektir. Program 15-18 yaş arasındaki kız çocukları ile çalışan ya da çalışmak isteyen STK'lar için hazırlanmıştır. Haziran ayında 5 güne yayılan, düzenli katılım gerektiren bir atölye serisi olarak yapılacaktır. Başvuru formunu 4 Haziran'a kadar doldurmanızı rica ediyoruz.